Pięć najgorszych filmów hazardowych, jakie kiedykolwiek powstały

Kasyno online pl na prawdziwe pieniadze

Podczas gdy temat hazardu okazał się bogatym szewem dla twórców filmowych z Hollywood przez lata, produkując tak wspaniałe filmy, jak The Hustler i The Cincinatti Kid, było też sporo indyków. Oto pięć najgorszych filmów o hazardzie:

Dwa za pieniądze (2005)

Po tym, jak przedwcześnie kończy się kolana, kończy karierę w futbolu amerykańskim. Brandon Lang podejmuje pracę, udzielając wskazówek dotyczących zakładów sportowych przez telefon w Las Vegas. Oczywiście okazuje się, że jest w tym świetny – i Al Pacino też w tym jest.

Lesser Prophets / Last Bet (2000)

Ten niepotrzebnie zawiły film (nawet nie zadowalający się tylko jednym tytułem) opowiada o policjantu, który ma pretensje do trzech bukmacherów, którzy wykopali brata z oszczędności życia, doprowadzając go do samobójstwa. „Szalony” facet o imieniu Leon daje bukmacherom złą wskazówkę na temat „pewnej rzeczy”, a także zaprzyjaźnił się ze złodziejskim dzieckiem, które mieszka w sąsiedztwie i którego matka jest bita przez męża. Jeśli do końca zwracasz uwagę, wszystko to łączy się w tej „miłosnej farsie”.

Pięć najgorszych filmów hazardowych, jakie kiedykolwiek powstały najgorszych filmów

The Runner (1999)

Młody uzależniony od hazardu próbuje wyjść z wielkich długów hazardowych, zmuszając się do biegania po mieście i stawiania zakładów na zorganizowane imprezy sportowe dla lokalnego gangstera, ale kończy się jego kradzieżą. Chociaż spędza resztę filmu, próbując wydostać się z bałaganu, w który się wpakował, trudno nie życzyć sobie wczesnego zgonu tego źle pomyślanego młodego tancerza, choćby po to, by uratować go przed dalszym zawstydzeniem.

Hit me (1997)

Oparty na całkowicie nieodpowiedniej do adaptacji filmowej powieści hazardowej autorstwa Jima Thompsona „Swell Looking Babe”, ten film prawie całkowicie omija przydatne konwencje, takie jak fabuła i dialog na rzecz długich prezentacji wewnętrznego stanu emocjonalnego postaci. Reżyser Steven Shainberg próbuje obejść ten problem, sprawiając, że aktorzy poruszają twarzami jak nauczyciel w szkole średniej na uspokajaczach koni, aby pokazać swój wewnętrzny emocjonalny świat, ale, rzecz jasna, nie robi tego.

Hawana (1990)

Osadzony w przedrewolucyjnej Kubie profesjonalny rekin karciany o imieniu Jack odwiedza stolicę, aby stworzyć wielką grę w pokera. Po drodze zakochuje się w Roberta, która okazuje się być typem szalonego rewolucjonisty, który zawsze znajduje się w niebezpieczeństwie, tak bardzo, że Jack musi wybrać między uratowaniem tego puchu przed własną głupotą a graniem największego pokerowa gra jego życia. Niestety dla widza opcja „nie robię” nie jest nawet omawiana.

Niezależnie od tego, czy jesteś bystry jak Steve McQueen, czy po prostu śmiecie jak w powyższych filmach, spróbuj swoich sił w Skypoker, aby uzyskać darmowe gry w pokera.

Leave a Comment